Konkursy internetowe – 3 rzeczy, które musisz zrobić, żeby wygrać

Konkursy internetowe – 3 rzeczy, które musisz zrobić, żeby wygrać

Konkursy internetowe, w których możesz wykazać się talentem plastycznym, fotograficznym lub po prostu umiejętnościami technologicznymi. Wysyłanie smsów, rejestracje i wypełnianie formularzy również są nagradzane! Co zrobić, żeby stać się zwycięzcą, nawet jeśli nie do końca jeszcze wiemy w czym możemy być najlepsi?

1. ZAŁÓŻ KONTO NA WWW.E-KONKURSY.INFO

Za darmo i w szybkim czasie możesz stać się pełnoprawnym użytkownikiem, który staje się częścią społeczności e-konkursy. Jest to też dobra opcja dla właścicieli działalności gospodarczej, którzy chcą wypromować swój produkt poprzez zorganizowanie konkursu. Żeby wciąż udział w jakiejkolwiek zabawie, nie trzeba się rejestrować – strona służy publikowaniu informacji o konkursach, a nie dopuszczenia do nich. Warto jednak mieć konto, integrować się i komunikować z innymi użytkownikami, tak, aby w pełni wykorzystać walory platformy. Mamy nawet szansę wstawienia swojego własnego avatara.

2. ZNAJDŹ CIEKAWY KONKURS

Umiesz rysować? Robisz ładne zdjęcia? Piszesz świetne hasła reklamowe? A może po prostu masz szczęście do losowania i zawsze wygrywasz? Uwierz w siebie i przejrzyj najlepsze oferty, wybierając te, które zainteresują cię zarówno zasadami, jak i nagrodami. Niektóre z umieszczanych na platformie konkursów mają narody gwarantowane. Otrzymasz je w postaci kosmetyków, jedzenia, kuponów, gadżetów – dla siebie, rodziny albo zwierzęcych pupili. Wystarczy, że wypełnisz dane, zadzwonisz do organizatorów, wyślesz SMA-a lub maila albo weźmiesz udział w jakiejś grze online.

3. WYGRYWAJ I PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ Z INNYMI

Jeśli znalazłeś już coś dla siebie, po prostu weź udział! To najważniejszy, ostatni krok, służący wygranej. Niech nie przekonują cię negatywne myśli o tym, że “nigdy ci się nie udaje” albo “nie masz szczęścia do konkursów”. Mówią tak zwykle osoby, które wcale nie próbują i dzięki temu rzeczywiście są skazane na przegraną. Nawet jeśli nie zajmiesz pierwszego miejsca, z pewnością nauczysz się odporności, rywalizacji, docenienia konkurencji i mobilizacji do dalszych działań. Każdy ma szansę, a strona e-konkursy.info może być zapleczem rozgrywek i turniejów, do których zawsze będziesz miał dostęp. Regularny przegląd nowych konkursów, stanie się nawykiem, dzięki któremu stopniowo osiągniesz nowe sukcesy. Zainspiruj znajomych i podziel się linkiem do agregatora! Wspólnie możecie przeanalizować i odważyć się na kolejny udział w konkursie, który wydaje się być zbyt trudnym wyzwaniem – tylko pozornie!

Dodaj komentarz