Wszystko, co powinieneś wiedzieć o obsłudze prawnej spółek

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o obsłudze prawnej spółek

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą lub uczestniczysz w spółce, z pewnością miałeś już do czynienia z prawem biznesu. Bardzo możliwe, że początkowo korzystałeś z pomocy choćby znajomego prawnika, aby nie popełnić błędu. Jednak czas płynie, firma się rozwija, a przyjaciel nie ma ani przestrzeni, ani możliwości, aby wciąż świadczyć ci niezobowiązujące przysługi. Na szczęście, obsługa prawna spółek jest rodzajem usługi, który coraz więcej kancelarii wprowadza do swojej oferty.

Obsługa prawna spółek a jednorazowa pomoc kancelarii

Jeśli chcielibyśmy zdefiniować obsługę prawną spółek, powinniśmy powiedzieć, że jest to stała współpraca między przedsiębiorcą a kancelarią. Wybrany prawnik prowadzi sprawy dotyczące twojej firmy, dokładnie tak jak lekarz, u którego zyskałeś miano stałego pacjenta. Tak jak pracownik medyczny ma wgląd w twoją historię choroby, tak prawnik posiada dostęp do twoich firmowych dokumentów. Obsługę prawną spółki w Kancelarii Piotra Kłodzińskiego możesz wykupić w formie miesięcznego abonamentu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że prawnik zawsze znajdzie czas, aby przyjrzeć się bieżącym sprawom twojej firmy. W koszt usługi wliczono aż 12h jego pracy miesięcznie.

Być może jesteś już doświadczonym biznesmenem i samodzielnie radzisz sobie z bieżącym wypełnianiem dokumentów czy sporządzaniem umów. Pamiętaj jednak, że prawo podlega wielu nowelizacjom. W przypadku spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych czasami pojedyncze zmiany w przepisach mogą mieć ogromne znaczenie. Nie korzystając z pomocy zewnętrznych podmiotów, nietrudno o pomyłkę. Oprócz standardowych obowiązków, które posiadasz jako właściciel firmy, spada na ciebie wówczas jeszcze wiele dodatkowych zadań. Ponadto, nawet doświadczonym przedsiębiorcom przyda się pomoc w trudnych negocjacjach biznesowych. Dlatego obsługa prawna spółek to rozwiązanie, które warto uwzględnić w budżecie firmy.

Obsługa prawna spółek a specyfika twojego biznesu

Dzięki kancelarii prowadzonej przez Piotra Kłodzińskiego możesz również skorzystać ze zdalnych konsultacji z prawnikiem. Obsługa prawna spółki świadczona na odległość pozwoli ci zaoszczędzić czas i szybko rozwiać bieżące wątpliwości. Polecani przez nas specjaliści posiadają doświadczenie w wielu branżach, dlatego możesz mieć pewność, że radca prawny uwzględni w swoich działaniach specyfikę twojego biznesu. Kancelaria specjalizuje się również w prawie własności intelektualnej i prawie nowych technologii, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie cenne.

Dodaj komentarz