Elegancka bateria umywalkowa hansgrohe logis – Opis, opinie, cena

Elegancka bateria umywalkowa hansgrohe logis – Opis, opinie, cena

Baterie umywalkowe z całą pewnością należą do najważniejszego rodzaju armatury w domu. Baterie te spełniają niezwykle ważną funkcję. Oprócz tego, że doprowadzają wodę do strefy umywalki, to także niejednokrotnie pełnią funkcję dekoracyjną. Strefa umywalki, w której są montowane, jest widoczna od razu po wejściu do wnętrza, a także to właśnie z niej korzysta się najczęściej w ciągu dnia.

Chociażby z tych względów wybór baterii umywalkowej nie powinien być nigdy przypadkowy. Źle dobrane baterie mogą zburzyć spójność estetyczną, przekładają się na wyższe rachunki za wodę, a także mogą się szybko psuć. W dzisiejszym wpisie postaramy się przybliżyć baterie umywalkowe Hansgrohe Logis, która przez ekspertów uznawana jest za jedną z lepszych. Zapraszamy!

Hansgrohe Logis – estetyka połączona z wysoką jakością wykonania

Bateria Hansgrohe Logis to model jednouchwytowy. Ze względu na estetykę, bateria idealnie wpisują się w nowoczesne oraz klasyczne trendy aranżacyjne. Prosta forma korpusu i dźwignia uchwytu, która jest delikatnie uniesiona do góry, sprawiają, że produkty ten prezentuje się niezwykle elegancko. Na uwagę zasługuje chromowana powierzchnia, która wygląda nieskazitelnie.

Nie tylko jednak walory wizualne są istotne w wykonaniu baterii Hansgrohe Logis, ale także i parametry techniczne. To właśnie bowiem one mają wpływ na komfort użytkowania baterii. Bateria Logis została wykonana w oparciu o najnowsze technologię. Jedną z nich jest system Comfort Zone. To właśnie dzięki nawet, niej przy małej powierzchni woda nie rozpryskuje się, jak ma to miejsce w przypadku innych baterii sztorcowych.

łazienka

Bateria Hansgrohe Logis posiada ceramiczną głowicę. Tego typu głowica jest gwarantem długiej, płynnej pracy oraz bezawaryjności urządzenia. Warto zwrócić uwagę na to, że ten model baterii Hansgrohe wyposażony jest w przepływowy ogranicznik wody. Nie jest to system, który jest stosowany często w modelach konkurencyjnych. A właśnie dzięki niemu można mieć realny wpływ na znaczne zmniejszenie zużycia wody, co jest nie tylko rozwiązaniem ekonomicznym, ale i proekologicznym. Maksymalne zużycie wody, dzięki ogranicznikom to tylko 5 l/min.

Bateria Hansgrohe Logis 100 posiada także regulowany ogranicznik temperatury wody, dzięki któremu można jeszcze więcej zaoszczędzić. Regulator też przekłada się także na większe bezpieczeństwo użytkowania baterii, ponieważ jest to ochrona przed przypadkowym poparzeniem się zbyt ciepłą wodą. Ma to znaczenie w przypadku, gdy z łazienki samodzielnie korzystają małe dzieci czy osoby starsze.

Pozostałe zalety baterii Hansgrohe Logis

Wszystkie baterie marki Hansgrohe są dopracowane w każdym detalu. To właśnie dzieki temu są to urządzenie, które cieszą się tak dobrymi opiniami użytkowników na całym świecie. Baterie Hansgrohe Logis sprzedawane są w komplecie razem z korkiem automatycznym. Wysoką jakość urządzenia potwierdza długa, bo aż pięcioletnia gwarancja producenta. Fachowcy podkreślają, że bateria Hansgrohe Logis 100 jest także bezproblemowa podczas montaż – co nie jest bez znaczenia.

Dodaj komentarz