Rezerwacja wizyt w salonie fryzjerskim prostsza niż myślisz. Wypróbuj narzędzie za darmo

Rezerwacja wizyt w salonie fryzjerskim prostsza niż myślisz. Wypróbuj narzędzie za darmo

Każda osoba prowadząca własny gabinet ma swój własny system rezerwacji. Czasem przybiera formę zakładki strony internetowej, rzadziej aplikacji do rezerwacji, a najczęściej – zwykłego książkowego kalendarza. Mimo że wszystkie te opcje zdają egzamin, warto zaoszczędzić czas i postawić na program do rejestracji wizyt. Wypróbuj internetowy system rezerwacji i przekonaj się, jak wiele zyska na tym Twój biznes.

Dlaczego warto postawić na system rezerwacji internetowej?

Być może zastanawiasz się, do czego jest Ci potrzebny system rezerwacji internetowej, skoro zapisywanie klientów w terminarzu świetnie się sprawdza. Calendesk to jednak więcej niż kalendarz rezerwacji online. Wypróbuj 14-dniową wersję próbną i przekonaj się, jak wiele korzyści przyniesie Twojej firmie.

Porządek w kalendarzu

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że ktoś przychodził na zupełnie inną godzinę, niż był umówiony? W tak nerwowej sytuacji trudno ustalić, czy to Ty źle zapisałeś/aś termin, czy może pomylił się roztargniony klient. W terminarzach fryzjerów często pojawiają się również źle wpisane numery telefonów czy nieprawidłowo zapisane nazwiska. Jeśli klient w dodatku przeniesie wizytę, pojawiają się skreślenia i niejasne oznaczenia. Jednak jeżeli postawisz na internetowy system rezerwacji, na zawsze zapomnisz o tym problemie. Wszystkie informacje będą czytelne, a odwołana wizyta sama zniknie z kalendarza.

Przypomnienia o wizycie

Chyba nic nie irytuje fryzjera bardziej, niż klient, który nie przychodzi na spotkanie. Rezerwujesz dla niego czas, który mógłbyś/mogłabyś poświęcić na strzyżenie innej osoby. Nic nie zwróci Ci tej godziny ani straconych pieniędzy, dlatego warto zabezpieczyć się przed podobnymi niespodziankami. Dzięki systemowi Calendesk każdy klient dostanie automatyczną informację z przypomnieniem o wizycie.

Ułatwione odwoływanie wizyt

A co, jeśli klient nie będzie mógł przyjść? Wystarczy tylko jedno kliknięcie, a wizyta zniknie z kalendarza rezerwacji online. W terminarzu zrobi się wolne miejsce, by ktoś inny mógł zarezerwować termin.

Płatność przed wizytą

Nieodwołane wizyty to zmora wszystkich fryzjerów, z którą nie jest łatwo walczyć. Jedynym skutecznym rozwiązaniem problemu jest wprowadzenie płatności z góry. Choć klienci nie przepadają za taką formą, sprawdza się w wielu salonach fryzjerskich. System Calendesk z łatwością zintegrujesz z aplikacją Blik, więc opłata za wizytę od razu spłynie na Twoje konto.

Jakie jeszcze korzyści przyniesie Twojej firmie program rezerwacyjny od Calendesk?

System rezerwacyjny Calendesk daje o wiele więcej korzyści, takich jak:

  • stworzenie własnej strony internetowej,
  • sprzedaż subskrypcyjna dla stałych klientów,
  • oprogramowanie dla fryzjerów,
  • integracje z innymi aplikacjami (Messenger, Fakturownia, Blik).

Podsumowanie

System rezerwacyjny Calendesk to program, który znacząco usprawni pracę każdemu salonowi fryzjerskiemu. Dzięki niemu umawianie wizyt online jest prostsze, szybsze i skuteczniejsze. Klient dostanie przypomnienie o nadchodzącej wizycie i będzie miał możliwość łatwego odwołania wizyty. Możesz również zintegrować kalendarz z aplikacją Blik, by wprowadzić płatność z góry.

Dodaj komentarz