Jak usprawnić codzienną pracę w firmie? Analizujemy system Teta AIR

Jak usprawnić codzienną pracę w firmie? Analizujemy system Teta AIR

Nowoczesne programy do zarządzania działem kadr i płac stały się niezbędną częścią w wewnętrznej organizacji każdej średniej i dużej firmy. Przedsiębiorstwa, które posiadają odpowiednio rozwinięte zaplecze finansowe, nierzadko decydują się postawić na stworzony na indywidualne zamówienie system HR & Payroll, który będzie ściśle dostosowany do specyfiki danej działalności. Należy mieć jednak na uwadze, że tworzony od podstaw system może pochłonąć wiele pieniędzy i czasu. Czy oprogramowanie kadrowo-płacowe Teta AIR spełnia pokłada w nim oczekiwania, zachowując przy tym optymalny kosztorys?

Kto skorzysta na wdrożeniu systemu Teta AIR?

Najważniejszym zadaniem programu Teta AIR jest przyspieszenie i usprawnienie pracy specjalistów z zakresu HR & Payroll – oferuje on automatyzację wielu obowiązków działu kadr i płac, takich jak wyliczanie pensji pracowników, ustalanie grafików czy dbanie o odpowiedni przepływ dokumentacji wymaganej prawem przez właściwe organy państwowe.

Warto podkreślić również, że nowoczesne oprogramowanie kadrowo-płacowe, takie jak Teta AIR, można z łatwością dostosować do specyfiki środowiska pracy organizacji – zarówno tych, działających w sektorze handlowo-usługowym, jak i logistycznym czy produkcyjnym. Należy podkreślić również korzyści, jakie zapewniają rozwiązania świadczone w modelu cloud. Gwarantują one bezawaryjną i komfortową pracę zarówno organizacjom na szczeblu międzynarodowym, jak i przedsiębiorstwom umożliwiającym pracę zdalną.

Teta AIR a home office – najważniejsze korzyści

Wśród najbardziej zauważalnych trendów na współczesnym rynku pracy jest rosnąca popularność pracy zdalnej. Możliwość pracy z domu stała się jednym z najchętniej wybieranych modeli zatrudnienia. Oprogramowanie kadrowo-płacowe Teta AIR w wariancie chmurowym umożliwia płynną i wydajną organizację pracy w dowolnym miejscu i czasie – niezbędny jest jedynie komputer oraz dostęp do sieci.

Warto podkreślić również zalety, na które mogą liczyć marki decydujące się postawić na model Software as a Service. Oprogramowanie kadrowo-płacowe w wariancie SaaS pozwala uniknąć szeregu kosztów związanych z dostosowaniem infrastruktury informatycznej, tworzeniem niezbędnych kopii zapasowych czy tworzeniem aktualizacji – zarówno tych, dotyczących zabezpieczenia gromadzonych w systemie danych, jak i uwzględniających np. poprawki uwzględniające zmiany obowiązującego prawa.

Zapoznaj się z zaletami oprogramowania Teta AIR

Rozważając wybór odpowiedniego oprogramowania kadrowo-płacowego warto zdecydować się na produkt rozwijany przez rozpoznawalną i wiarygodną markę. Autorem systemu Teta AIR jest grupa Unit4 – jeden z najbardziej doświadczonych producentów systemów ERP, dostarczających nowoczesnych rozwiązań w zakresie analityki i poprawy firmowego workflow. Już dziś umów się na spotkanie z ekspertem Teta AIR i przekonaj się, jak wiele czasu i pieniędzy może zaoszczędzić Twoje przedsiębiorstwo.

Dodaj komentarz