Jak się świetnie bawić w łóżku?

Jak się świetnie bawić w łóżku?

Udany sex w życiu każdego człowieka jest bardzo ważny. O pozytywnym wpływie udanego seks na życie osobiste wiadomo już od czasów starożytnych. Wtedy właśnie można było spotkać sztuczne penisy wystrugane z drewna. Z biegiem lat gadżety erotyczne stawały się coraz bardziej wysublimowane i przestały tym samym być tematem tabu. W obecnych czasach seks gadżety są bardzo popularne. Właśnie dzięki różnym zabawką erotycznym seks może być znów cudowny, a życie tym samym piękniejsze. Nowoczesne gadżety spełniają nie tylko fantazje erotyczne czy w wyjątkowy sposób urozmaicają sex, ale również idealnie nadają się do gry wstępnej.

Gadżety dla kobiet

Najbardziej popularną zabawką erotyczną wśród kobiet stał się wibrator czyli gadżet  przypominający kształtem penisa. Posiada silniczek elektryczny z różnymi stopniami regulacji, który wibrując sprawia kobiecie niezwykła przyjemność. W sklepach erotycznych czy w internecie można znaleźć szeroką ofertę  tej kobiecej zabawki erotycznej. Powszechnym gadżetem jest również didlo, który przypomina kształtem penis lecz nie ma funkcji wibracji. Kolejnym gadżetem stosowanym często przez panie są kulki gejszy, które nie tylko wzmacniają mięśnie pochwy, ale też poprzez niewielkie drgania sprawiają przyjemność.

Gadżety dla mężczyzn

Odpowiednikiem na kobiecy wibrator jest sztuczna pochwa. Najczęściej wykonana jest  z materiału imitującego ludzką skórę. Oczywiście kształtem i wyglądem przypominająca w 100%  kobiecą pochwę. Choć niekoniecznie. Możliwości jest mnóstwo, o czym pisze wielu blogerów, jak Jan www.sztucznawagina.pl.  Wbrew pozorom dużą popularnością cieszą się też dmuchane lalki , nie tylko jako prezent na 18- tkę. Właśnie dzięki nim mężczyzna może mieć całkiem niezłą imitację sexu. W ostatnim czasie popularność wśród mężczyzn zdobywają masturbatory, to dzięki nim nie trzeba już używać do tego ręki.

Gadżety dla par

Wbrew powszechnej opinii pary również stosują erotyczne gadżety często nawet o tym nie wiedząc. Nie dla każdego oczywiste jest iż żel do erotycznego masażu czy seksowna bielizna to gadżet erotyczny. Jednak piękna erotyczna bielizna jest bardzo popularna wśród par. Wielu mężczyznom sprawia przyjemność oglądanie swojej partnerki w pięknej bieliźnie. Często również pary spełniają swoje erotyczne fantazje przebierając się do sexu. Bardzo popularne od nie dawna stały się  jadalne majtki o różnych ciekawych smakach. Fani klasyki wśród gadżetów erotycznych mogą znaleźć pierścienie wibrujące czy różne prezerwatywy np: smakowe czy z wypustkami.

Naturalnie ceny gadżetów erotycznych wahają się w przedziale kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wybór odpowiedniego gadżetu zależy tylko od osobistych preferencji i zasobności portfela.

Dodaj komentarz