Jak powiększyć liczbę like na Instagramie?

Jak powiększyć liczbę like na Instagramie?

Spora grupa osób traktuje Instagram jak drugie życie. Osoby te potrafią podporządkować świat realny swojemu życiu na własnym profilu instagramowym.

Nie ma w tym nic dziwnego. Życie internetowe trzeba sobie zbudować. Wbrew pozorom nie jest to łatwe. Funkcjonowanie konta na Instagramie związane jest z reakcjami, im profil ma więcej polubień, komentarzy i obserwatorów, tym barwniej wygląda życie wokół niego. Wynika stąd prosty wniosek, że każdy kto chce być rozpoznawalny na Instagramie i mieć dużo polubień powinien się o to postarać.

Duża ilość lajków – od czego zacząć?

To co wydaje się najłatwiejsze podczas rozpoczynania działania na Instagramie, przez wiele osób jest bagatelizowane. Najważniejszą czynnością jest sama rejestracja i otwarcie swojego konta. Proste, a jednak to w dużej mierze decyduje o przyszłej popularności lub jej braku. Zanim zarejestruje się konto należy dobrze się do tego przygotować i stworzyć choćby plan minimum.

Kiedy już ten plan zawita w myślach, kolejnym krokiem powinno być wybranie odpowiedniej nazwy dla konta. Dzięki ciekawemu nazwaniu konta, będzie ono już od samego początku w odpowiedni sposób postrzegane przez algorytmy instagramowe. Ciekawa i niespotykana nazwa daje duże prawdopodobieństwo początkowej rozpoznawalności. Ważne jest to, aby mieć świadomość, że nazwa konta nie jest równoznaczna z nazwą użytkownika, a o tym często nowo rejestrujący się zapominają

Kolejny krok to zdjęcie, należy pamiętać, że Instagram to w głównej mierze serwis służący zamieszczaniu zdjęć. Wiedząc o tym powinno się bardzo staranie dobrać zdjęcie zamieszczone jako profilowe. Każde kolejne powinno także być dobrej jakości i nawiązywać do nazwy wiodącego „tematu konta”. Bio czyli biogram to również ważna pozycja w procesie rejestracji. Kilka odpowiednio dobranych słów powinno być kolejnym wprowadzeniem w tematykę profilu.

Pierwsze like – jak je zdobyć?

Podstawą jest to na ile ciekawe są treści zamieszczane na koncie oraz aktywność na innych kontach. Im większe będzie zaangażowanie w profile innych osób, tym większe będzie prawdopodobieństwo przyciągnięcia nowych znajomych na swój profil. Zaangażowanie, to polubienia innych kont, like pod postami, komentarze, bez tego ciężko budować własną pozycję.

Statystyki pokazują, że 100 aktywnych reakcji na obcych kontach, daje szansę na 5 do 7 nowych kontaktów przeradzających się w aktywnych followersów.

Każdy nowy obserwujący ma siłę przyciągania własnych obserwujących do tego co sam obserwuje. I tak idąc tymi krokami dzięki mozolnej i wytrwałej pracy organicznej, można budować swoją rozpoznawalność oraz popularność własnego konta.

Inne drogi na zdobywanie polubień.

Jeśli komuś nie chce się budować pozycji własnego profilu mozolną pracą organiczną, można spróbować innej drogi. Idąc za przykładem wielu gwiazd, każdy może szybko zbudować dużą popularność i mieć dużo like na Instagramie pod każdym postem. Gwiazdy Instagrama korzystają z usług specjalistycznych firm oferujących dostarczanie polubień. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w tej branży jest serwis Polskielajki.pl. Serwis ten oferuje profesjonalną obsługę profili na Instagramie i dostarczanie pakietów polubień. Polskielajki.pl jak sugeruje nazwa ma w swoich pakietach like pochodzące od polskich użytkowników Instagrama. Wszystkie reakcje pochodzą z realnych, aktywnych kont.

Konta na Instagramie zakładane są z różnych powodów. Jest wiele osób traktujących ten serwis jedynie jako rozrywkę i wypełniacz wolnych chwil. Coraz częściej Instagram służy jako kolejne narzędzie marketingowe. Jeśli ma budować markę osobistą, firmową czy produktową niezbędne jest docieranie do jak największej liczby osób i pozyskiwaniu reakcji. Budowa konta może trwać długo korzystając jedynie z zasięgu organicznego, może być także przyspieszona i wspierana poprzez korzystanie z oferty serwisu Polskielajki.pl.

Dodaj komentarz